گروه بازرگانی چوب عبدمنافی                          تاسیس(1332)


***بیش از شصت سال سابقه درخشان***


وب سایت ...

گروه بازرگانی چوب عبدمنافی نخستین وب سایت تخصصی خود را در زمینه اطلاع رسانی و خرید و فروش با آدرس الکترونیکی www.abdmanafi.com در سال 1383 مقدمات انجام و ثبت دامین انجام داد و در خرداد ماه 1384 به صورت رسمی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت . سایت اولیه که با دامنه دات کام تهیه شده بود توسط شرکت آروین تاژو با طراحی خانم خیرخواه و گردآوری مطالب توسط آقای امیرحسین عبدمنافی راه اندازی شده بود را ، به مدت سه سال به شکل استاتیک مورد استفاده کاربران قرار داد و پس از آن به صورت داینامیک برنامه ریزی و مورد استفاده قرار گرفت ، تا این که در سال 1391 با توجه به سیاست های جدید مدیریتی تصمیم به تغییر دامنه خود به ir. نمودیم و سایت جدید خود را با آدرس الکترونیکی www.abdmanafi.ir در اردیبهشت ماه 1392به ثبت و بهره برداری رساندیم .
سایت جدید با طراحی خانم ناصری و گرداوری مطالب ( چه به صورت نوشتاری و چه به صورت ترجمه شده )توسط آقایان امیرحسین عبدمنافی و افشین حقیقی پور صورت گرفته است .
ما درجمع آوری اطلاعات و یا ترجمه ی بعضی از آن ها سعی نمودیم علاوه بر استفاده از اطلاعات مستند و آزمایشگاهی تا آنجا که ممکن است از واژگان معمول و قابل درک برای عموم قرار دهیم تا فهم و استنباط از آن ها برای همگان راحت و قابل دسترس باشد . اطلاعات جمع آوری شده و یا مورد مطالعه قرار گرفته ممکن است در بعضی موارد (کلیه کالاها) با واقعیت کم مغایرت داشته باشد . این مسئله به دلیل شرایط خاص و رویش چوب (از قبیل : ارتفاع رویشگاه از سطح دریا ، رطوبت هوا ، نوع خاک ، پراکندگی جنگل و ...) ویا در مصنوعات چوبی به دلیل استانداردهای کیفی در کشورهای مختلف و یا ماشین آلات تولید آن ها نام برد . البته ما سعی نمودیم با قرار دادن اطلاعات استاندارد جهانی تا آنجا که ممکن است اطلاعات وب سایت را نزدیک به نرم جهانی قرار دهیم . این مژده را به بازدیدکنندگان محترم وب سایت خود قرار می دهیم که هر ماه حراقل یک مقاله کاربردی و یا اطلاع رسانی را برای شما در وب سایت خود قرار دهیم تا مورد استفاده همگان قرار گیرد . بدین منظور با به روز رسانی صفحات و عکس های جدید گامی نو در این راستا برمی داریم . لطفا ما را از نقطه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود مطلع سازید .
لازم به یادآوری است :
* این سایت از هیچ سایت ایرانی و خارجی کپی برداری نکرده و طرح و انشاء مطالب همگی در گروه بازرگانی چوب عبدمنافی صورت پذیرفته است .
* مطالب سایت با استفاده از کتب چوب و یا مطالب . مقالات چوبی از دانشگاه ها و یا آزمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی گردآوری شده همچنین بخشی از آن ها با استفاده از تجارب و تحقیقات خود گروه نوشته شده است .
* استفاده از مطالب و یا مقالات این وب سایت فقط به صورت اجازه نامه کتبی از گروه چوب عبدمنافی میسر می باشد .