فیبر با وزن سنگین

 

اختصار کلمات (High Dansity Fiber Border) که به معنی تخته فیبر با وزن سنگین چوبی است می باشد. این نوع اوراق چوبی همانند ام دی اف ها از چوب های هیزمی تهیه می شوند که تحت حرارت و فشار بیشتر با استفاده از پرس گرم و با وزن مخصوص که از 800%> تا 1000%< (gr.m3) می باشد، تولید می گردند و در ساخت آنها از مواد شیمیایی دیگری برای ایجاد خواصی همانند مقاومت بیشتر در برابر جذب آب ، استحکام بیشتر ، وزن بالاتر ، قابلیت ماشین کاری بهتر در لبه ها و سطح سفتی و مقاومت در برابر کشش پیچ.

دسته:

توضیحات

تعریف :
اختصار کلمات (High Dansity Fiber Border) که به معنی تخته فیبر با وزن سنگین چوبی است می باشد. این نوع اوراق چوبی همانند ام دی اف ها از چوب های هیزمی تهیه می شوند که تحت حرارت و فشار بیشتر با استفاده از پرس گرم و با وزن مخصوص که از ۸۰۰%> تا ۱۰۰۰%< (gr.m3) می باشد، تولید می گردند و در ساخت آنها از مواد شیمیایی دیگری برای ایجاد خواصی همانند مقاومت بیشتر در برابر جذب آب ، استحکام بیشتر ، وزن بالاتر ، قابلیت ماشین کاری بهتر در لبه ها و سطح سفتی و مقاومت در برابر کشش پیچ.
تولید :
اچ دی اف ها در ایران وارداتی هستند که به علت گران بودن فقط به صورت کف پوش های طرح چوبی ودر بعضی موارد به صورت پانل های دربی وارد ایران می شوند.
امتیازات :
مقاومت بیشتر در برابر جذب آب ، استحکام بیشتر و نگهداری بهتر پیچ (نسبت به ام دی اف ها)
معایب :
سنگین تر بودن ، تنوع کم در ایران ، گران تر بودن (نسبت به ام دی اف ها)
مصارف :

  1. کفپوش های طرح چوب
  2. درب سازی
  3. کابینت آشپزخانه
  4. پانل های دیوار کوب
  5. پروفیل شده جهت رو کوب
  6. اسباب بازی و مصنوعات چوبی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فیبر با وزن سنگین”